Meist

EstAdventures on väike kohalik turismiettevõte, mis pakub eesti, inglise ja hispaania keeles jalutuskäike Tallinnas. Firma rajas austraallane Andrew Meek, kes tuli Tallinnasse vahetusõpilasena. Ta armus Eestisse ning jäi.

EstAdventures oli esimene ettevõte, kes pakkus Eestis graafiku alusel väikestele gruppide ekskursioone. Sellest ajast alates on EstAdventures kasvanud. Iga giid töötab ainult EstAdventuresis ja on valitud oma teadmiste, kirge, entusiasmi ja võluva isiksuse järgi. 

Meie missioon

Eesmärk on alati hoida tuurid lihtsad, lõbusad ja ausad. Meile meeldib mõelda, et iga klient, kes tuleb EstAdventuresi tuurile, on Eestit külastav sõber ja näitame neid selle mõtteviisiga ringi. 

Tunneme Eestit hästi, sest elame siin. Meil on kirg Eesti, selle ajaloo, kultuuri, loodusvarade ja inimeste vastu.

See muudab meid täiuslikeks giidideks, et teile linna tutvustada. Nähes ennast rohkem jutuvestjatena kui ajaloolastena, pakume teile lõbusaid ja informatiivseid tuure.

Võta meiega ühendust

Kui soovid meie tuuridega ühineda, võta meiega julgelt ühendust. Ootame teid nii graafikus olevatele tuuridele ning samuti oleme valmis looma tuure teie valitud seltskonnale.

tours@estadventures.ee

+372 58027584

Saa tuttavaks meie vahva tiimiga!